Reklama świetlna z logiem firmy

Chcesz przyciągnąć uwagę przechodniów?

Wyjątkowym i oryginalnym pomysłem może być zamontowana na budynku reklama świetlna. Składająca się z serii wąskich i długich pionowych pasków LED reklama, tworzy imponującą kaskadę świetlną, podkreślającą logo firmy. Ten rodzaj innowacyjnej reklamy zbudowany jest w oparciu o niezawodny komputer do którego podłączone są sterowniki kontrolujące pionowe paski LED, przymocowane do boku budynku. Taka dynamiczna i nieszablonowa reklama z pewnością zostanie zapamiętana przez niemal wszystkich, którzy ją zobaczą.

Dzięki dynamicznym zmianom kolorów i wzorów, reklama nie tylko przyciąga wzrok przechodniów, ale także tworzy fascynujący pokaz świetlny. Aby zaoszczędzić zużycie prądu, reklama może być wyłączana w ciągu dnia, kiedy świecące paski LED nie są widoczne. Realizowane może to być poprzez wykorzystanie zegara astronomicznego lub czujnika zmierzchu. 

Niezależnie od pory dnia, nasza reklama świetlna zachwyci przechodniów i zainteresuje potencjalnych klientów. Aby możliwe było dostosowanie się do potrzeb dynamicznie zmieniającej się branży marketingowej nasza reklama może być zdalnie sterowana przez Internet. 

Nasz profesjonalny zespół może dostosować reklamę do potrzeb i preferencji klienta. Wspólnie tworzymy niezawodny i unikalny projekt, który odda charakter i podkreśli tożsamość Twojej marki. Mogą Państwo również dostosować czas trwania, kolory, efekty świetlne i kolory, tak aby stworzona reklama została zapamiętana przez odbiorców na długo.   

Twoja reklama świetlna na budynku przyciągnie uwagę klienta i pozostawi niezapomniane wrażenie. Niech twój budynek stanie się punktem orientacyjnym w mieście, a Twoja marka zostanie uwieczniona w umysłach klientów. Skontaktuj się z nami już dziś i daj nam szansę zaprojektować niezwykłą i wpadającą w oko reklamę, która wyróżni się na tle konkurencji!